Deň detí s Múzejkou.. alebo tri dni plné múzejno-vzdelávacích aktivít v múzeu

Tento rok sme si pre deti materských a základných škôl pripravili múzejno-vzdelávacie aktivity na troch zaujímavých miestach s troma zaujímavými témami:

1.6. – Stredoveká univerzita (v expozícii Storočia v umení)

2.6. – Dopoludnie s prírodovedcami (v Historickej účelovej budove, s prehliadkou výstavy V moci noci)

3.6. – Vtedy myšlienka, dnes múzeum (na výstave Dary a darcovia, v Historickej účelovej budove)

Program je pre žiakov pripravený tak, aby sa zabavili, niečo nové naučili, potrápili si trošku mozgové bunky a oslávili spolu s nami sviatok všetkých detí

Vstup za dieťa 1€ (v cene lektorské slovo, materiál na tvorenie, malá sladká odmena)

Na podujatie je potrebné nahlásiť sa vopred našej múzejnej pedagogičke Katke: katarina.scerbanovska@vsmuzeum.sk, 0917 965 016 (pracovné dni 8:00 – 16:00)

ĎAKUJEME ZA ZÁUJEM! TERMÍNY MÁME OBSADENÉ!

Milé pani učiteľky, páni učitelia – ak vás niektorá z ponúk zaujala a nestihli ste sa objednať, pozrite si aktuálne ponuky vzdelávacích programov: https://www.vsmuzeum.sk/pre-skoly/ a ozvite sa našej múzejnej pedagogičke Katke, ktorá vám rada poradí a dohodne termín vašej návštevy.