22. apríla 2021 bude prebiehať online podujatie Deň Zeme. Tento rok sme sa spojili s viacerými inštitúciami a podujatie dostalo zaujímavý názov: “Uzemni nudu, osláv Deň  Zeme.”

Okrem nášho múzea sa do výzvy zapojilo Slovenské múzeum ochrany prírody a jaskyniarstva, Tribečské múzeum, Lesnícke a drevárske múzeum vo Zvolene a Vihorlatské múzeum. Navštív ich a naše webové stránky a sociálne siete a čo zaujímavé tam nájdeš, zdieľaj cez svoj facebook alebo sa registruj na www.ewobox.sk a zverejni svoje objavy vo vlastnom článku alebo vlastnou eko-piesňou, básňou, rytmizáciou, či divadlom.

informácie a kontakt k projektu: daniela.hron@gmail.com, www.ewobox.sk/organizacia/mgr-daniela-hroncova-fitart#

sleduj nás už vo štvrtok – 22. apríla tu na webe a na našich sociálnych sieťach – prinesieme zaujímavé príspevky

UZEMNI NUDU, precvič si spoju pamäť a zahraj sa spolu s nami!

pexeso môžeš hrať online alebo si ho vytlač, vystrihni a priprav na najbližšie dobrodružstvo s kamarátmi
príjemnú zábavu!

Zisti, že život v oceánoch môže byť veľmi zaujímavý!

Vedel si napríklad, že žraloky musia neustále plávať, aby mohli dýchať?

Uvedom si, že je potrebné myslieť na našu planétu počas celého roka!

Pripravili sme si pre teba niekoľko tipov ako môžeš každý deň prispieť k jej ochrane.