Nahrávam Udalosti
Táto udalosť už prebehla.

Medzinárodný deň múzeí a galérií

Pozývame vás osláviť náš sviatok spolu s nami! V Historickej účelovej budove budú pre vás pripravené rôzne prekvapenia – príďte si urobiť originálnu selfie, na dvore budete môcť navštíviť Kostolík z Kožuchoviec, pripravené budú aktivity pre malých i veľkých, niektorých exponátov sa budete môcť dotknúť a dozvedieť sa o nich niečo viac. Stretnite sa (od 15:00 do 17:00) s autorom výstavy Dr. Chajchán: Identita a spýtajte sa ho na všetko, čo vás zaujíma. Ak vás zaujíma ako to prebieha pri príprave výstavy, budete mať jedinečnú možnosť nazrieť na prácu našich kolegov tesne pred otvorením výstavy o Žigmundovi Bubicsovi.

V neposlednom rade predstavíme nášho nového maskota – sovičku, ktorá bude našich návštevníkov sprevádzať nielen počas budúceho – jubilejného roka, kedy Východoslovenské múzeum bude pripomínať 150 rokov od svojho založenia.