Euro Souvenir bankovka – Slovenská numizmatická spoločnosť

VYPREDANÉ!

Termín predaja začiatku predaja: 15. augusta 2020 od 9:00 do 16:00
Miesto predaja: Historická účelová budova VSM (Námestie Maratónu mieru 2)

Náklad: 5 000 kusov (4000 ks nový dizajn, z toho 300 ks reprezentačné vydanie, 1000 ks nový dizajn s prítlačou anniversary 2020) Cena: 3,- €

Z toho limitované a číslované reprezentačné vydanie: 300 kusov (čísla 101 – 400) Cena: 15,- €

Limit:

• 1 ks z reprezentačného vydania (platí do vypredania množstva, ktoré bude k dispozícii)
  • 1 ks z anniversary vydania (platí do vypredania množstva, ktoré bude k dispozícii)
  • 4 ks z bežného prevedenia vydania, z toho max. 1 ks čísla do 1000 a max. 1 ks ročníkového čísla 1920-2019 (platí do vypredania)

Kúpa bankovky je podmienená zakúpením vstupenky na výstavu 50 rokov Slovenskej numizmatickej spoločnosti.

Predaj Euro Souvenir bankovky Slovenská numizmatická spoločnosť pri SAV bude len priamy. Východoslovenské múzeum v Košiciach nebude prijímať žiadne telefonické a e-mailové objednávky.
Informácie nájdete aj na profiloch a sociálnych sieťach Východoslovenského múzea – Facebooku a Instagrame alebo píšte na email: bankovka@vsmuzeum.sk

Možná kombinácia z vyššie uvedených limitov platná podľa aktuálnej dostupnosti do ich vypredania. Pri predaji nebude možné vyberať jednotlivé čísla.

Platba je možná iba v hotovosti.

Predajca si vyhradzuje právo zmeny limitov predaja.

Prosíme o dodržiavanie platných hygienických opatrení vydaných v súvislosti s ochorením COVID-19. Predaj len s rúškom a po dezinfekcii rúk / dodržiavanie 2 metrových rozostupov v rade. Všetky platné opatrenia na: https://korona.gov.sk/